Jak zobaczyć polubione posty na Instagramie?

Jak zobaczyć polubione posty na Instagramie?

Instagram to platforma mediów społecznościowych, która kładzie nacisk na udostępnianie zdjęć i filmów za pośrednictwem swojej aplikacji mobilnej. Możesz robić, edytować i publikować treści wizualne zarówno dla osób śledzących, jak i nie śledzących, o ile Twoje konto jest publiczne. Użytkownicy mogą wchodzić w interakcje z Twoją treścią poprzez polubienia, komentarze, akcje i zapisy.

Trudno przypomnieć sobie czasy przed Instagramem. Swego czasu “Zrób to dla ‘grama'” było powszechnym powiedzeniem, co oznaczało w zasadzie: “Zrób coś, żebyśmy mogli zrobić zdjęcie i wrzucić je na Instagram”.

 

Jak zobaczyć polubione posty na Instagramie?

Od tego czasu Instagram położył większy i cięższy nacisk na wideo. Nie słyszy się już więc zwrotu “Zrób to dla ‘grama'”. Założę się jednak, że wkrótce pojawi się druga wersja tej frazy. (Może “Do it for reel?”).

Jeśli nie należysz do miliarda użytkowników na Instagramie, warto się zastanowić. Aplikacja jest świetną okazją do angażowania się z topowymi markami i bycia częścią życia znajomych. Kiedy chcę zobaczyć, jak radzą sobie moi przyjaciele z uczelni, nie sprawdzam Facebooka, sprawdzam Instagram. Dodatkowo, możesz śledzić swoich ulubionych celebrytów lub postaci polityczne, aby zobaczyć szczere zdjęcia z ich codziennego życia.

Jak zobaczyć polubione posty na Instagramie?

Jeśli jesteś gotowy, aby zarejestrować się na Instagramie, wykonaj poniższe kroki:

Przejdź do witryny Instagram na pulpicie lub pobierz aplikację Instagram z App Store (iPhone) lub Google Play Store (Android).
Jeśli jesteś na pulpicie, kliknij “Zaloguj się za pomocą Facebooka” lub wypełnij formularz, podając numer telefonu komórkowego lub e-mail, nazwę, nazwę użytkownika i hasło. Następnie kliknij “Sign up”.
W systemie Android, kliknij “Sign Up With Email or Phone Number”.
W przypadku iPhone’a wybierz “Sign Up”.
Wpisz swój adres e-mail lub numer telefonu, a następnie kliknij “Dalej”. Alternatywnie, możesz zarejestrować się za pomocą konta na Facebooku.
Po wypełnieniu nazwy użytkownika i hasła, zostaniesz poproszony o wypełnienie informacji o swoim profilu. Następnie dotknij “Gotowe”.
Jeśli zarejestrujesz się za pomocą Facebooka, będziesz musiał zalogować się na swoje konto na Facebooku, jeśli jesteś aktualnie wylogowany.

 

Kiedy Twoje konto zostanie utworzone, będziesz chciał dostosować swoje powiadomienia, abyś otrzymywał tylko te informacje, które chcesz. Na przykład, możesz wybrać otrzymywanie powiadomień, gdy otrzymasz polubienia od wszystkich – ale alternatywnie, możesz zdecydować się na otrzymywanie powiadomień tylko wtedy, gdy otrzymasz polubienie od kogoś, kogo śledzisz. Możesz też całkowicie wyłączyć powiadomienia o polubieniach.