Jak odzyskać zdjęcia Tylko moje oczy na Snapchacie

Wszystkie metody, jak odzyskać moje oczy, tylko zdjęcia na Snapchacie

Snapchat to mobilna aplikacja do przesyłania wiadomości używana do dzielenia się zdjęciami, filmami, tekstem i rysunkami. Pobranie aplikacji i wysyłanie za jej pomocą wiadomości jest bezpłatne. W bardzo krótkim czasie stał się ogromnie popularny, zwłaszcza wśród młodych ludzi. Jest jedna cecha, która odróżnia Snapchat od innych form wysyłania wiadomości tekstowych i udostępniania zdjęć: wiadomości znikają z telefonu odbiorcy po kilku sekundach.

Wszystkie metody, jak odzyskać moje oczy, tylko zdjęcia na Snapchacie

Jest prosty w użyciu; robisz zdjęcie za pomocą telefonu z aparatem, wybierasz odbiorców z kontaktów, decydujesz jak długo chcesz, aby wiadomość była widoczna (do 10 sekund) i klikasz wyślij. Dla odbiorcy, proces jest bardzo podobny do uzyskania wiadomości tekstowej, wystarczy stuknąć, aby wyświetlić snap. Ponadto, wiadomość znika z ich telefonu po upływie limitu czasu, chociaż szczegóły nadawcy i znacznik czasu pozostają. Użytkownicy mogą dodawać znajomych z ich telefonu / urządzenia listy kontaktów w dodatku użytkownicy mogą teraz dodać znajomych, którzy są w pobliżu nich, więc jeśli użytkownicy są wiszące w grupie – to jest teraz łatwiejsze dla nich, aby połączyć i stać się przyjaciółmi.

Wszystkie metody, jak odzyskać moje oczy, tylko zdjęcia na Snapchacie

Snapchat ma kolejną nifty funkcję, która przyczynia się do jego popularności; proste narzędzie do rysowania. Użytkownicy mogą łatwo rysować obrazy, rysować na górze zdjęć i dodawać tekst do zdjęć przed ich wysłaniem. Ta funkcja jest hitem wśród młodych ludzi, którzy korzystają z sieci społecznościowych jako ujście dla twórczej ekspresji i śmiechu. Snapchat jest teraz używany ze względu na swoje liczne funkcje komunikacyjne. Nie tylko można głos lub połączenie wideo, można wysłać edytowane zdjęcia podczas rozmowy, i zostawić audio lub wideo “notatki” podczas korzystania z funkcji komunikatora. Notatki” to 10-sekundowe klipy wideo, które można wysłać. Są one zazwyczaj wysyłane jako “reakcje” i są odtwarzane z dźwiękiem po kliknięciu.

Najnowsza aktualizacja aplikacji wywołała konsternację wśród jej użytkowników, a ponad 700 tysięcy osób podpisało petycję, aby aktualizacja została cofnięta. Zmiany jednak nie zostaną cofnięte, ponieważ zostały dodane, aby zarobić więcej pieniędzy dla Snapchata. Wiele funkcji, które przemawiają do młodych ludzi, zostało przeniesionych, a użytkownicy mają trudności z ponownym zaaklimatyzowaniem się w aplikacji po aktualizacji. Dodaliśmy niektóre z nowych aktualizacji do tego explainera.