Jak odzyskać usunięte pliki z telefonu

Jak odzyskać usunięte pliki z telefonu

Potężne narzędzie do odzyskiwania danych jest w stanie przywrócić historię połączeń, kontakty, dokumenty, zdjęcia, wiadomości tekstowe SMS, filmy itp. Z napływem w ilości technologii, że ludzie są narażone na, jest wzrost ilości nieświadomości, które są wyświetlane w ramach scenariuszy podczas korzystania z elektroniki. Podczas autopilota z urządzeniem, konsumenci mogą nieumyślnie usunąć ważne informacje za pomocą jednego przycisku.

 

Jak odzyskać usunięte pliki z telefonu

Ramy obejmują trzy proste kroki, aby przywrócić informacje z pamięci telefonu i dzienników kopii zapasowych. W górnej części interfejsu użytkownika wyświetlane są ponumerowane etapy rozwoju. Podczas gdy drugi środek jest opcjonalny, kroki to “Connect Phone to PC”, “Identify you Device” i “Ready to Scan”.

Przed rozpoczęciem procedury upewnij się, że opcja debugowania USB jest włączona w podręcznym urządzeniu elektronicznym: Tablety i telefony z systemem Android. Proces ten można wykonać w ramach ustawień; jeśli procedura nie została prawidłowo wykonana, wówczas darmowe oprogramowanie wyświetli uznaniowy krok drugi, który zawiera szczegółowe zrzuty ekranu, które należy wykonać, aby sprzęt mógł się połączyć.

Poniżej dostarczonych wizualizacji jest opcja “USB debug setting not found”. Ludzie mogą kliknąć na tekst, aby skierować je dalej przez proces. Po aktywacji ustawienia debugowania dla kompatybilnego połączenia USB, pierwszym krokiem jest synchronizacja urządzenia przenośnego z komputerem PC z systemem Windows; aby to zrobić, należy użyć kabla USB.

Jak odzyskać usunięte pliki z telefonu

Drugi krok to “Ready to Scan” (Gotowe do skanowania). Na dole ekranu znajduje się zielony przycisk: ‘Start Scan’. Po jego naciśnięciu, oprogramowanie bezpiecznie przeanalizuje dane znajdujące się na przenośnym gadżecie; jest to zakończone bez związanego z tym ryzyka dla prywatności.

Po wybraniu ‘Start Scan’, pojawi się nowy ekran. W górnej części UI, ‘Time Remaining’ i ‘Reading Sector’ zostaną umieszczone nad paskiem ładowania, który wyświetla postęp prędkości skanowania. Szacowana ilość pozostałego czasu będzie wyświetlana w lewym górnym rogu. Obok paska znajdują się przyciski ‘Pauza’ i ‘Stop’, które można nacisnąć w dowolnym momencie.

Na tym samym ekranie, typ urządzenia będzie wyświetlany w lewym panelu wraz z “Wiadomości”, “Kontakty”, “Notatki”, “Galeria”, “Muzyka i wideo”, “Dokument”, “WhatsApp”, itp. Nawiasy obok każdej kategorii zawierają liczbę odzyskiwanych plików z pamięci wewnętrznej. Segmenty mogą być zaznaczone i odznaczone.

Instrukcje są umieszczone na środku UI: nie odłączaj sprzętu podczas skanowania. Zaznacz kategorię w obrębie lewej kolumny, aby wyświetlić podgląd zawartości w obrębie tego podziału: utracone dane, w tym wiadomości WhatsApp. Powodzenie odzyskiwania zależy od okoliczności i stanu podręcznego gadżetu: uszkodzenie ciśnieniowe, uszkodzenie wodne itp.

Podano informację, że jeśli po utracie oryginalnych informacji ich typy plików zostały zastąpione nowymi danymi, to poszukiwane archiwa mogą nie zostać odnalezione. Freeware przywróci pozostałe dane z urządzeń typu telefon komórkowy lub tablet.

Nazwa urządzenia, typ i wersja zostaną przedstawione w środkowej części okna. W dolnej części UI znajduje się liczba wybranych Bajtów wraz z zielonym przyciskiem “Odzyskaj” w prawym rogu oraz niebieską opcją “Home” w lewym.

Ostatnim krokiem w procesie ratowania danych jest ocena informacji ze skanowania; utracone dane zostaną odbudowane. Podświetl sekcję w obrębie lewego filaru, aby wyświetlić podgląd nośnika. Liczba archiwów, które mogą być importowane jest ogromna; przeglądaj i odzyskuj dziesiątki tysięcy plików po procedurze skanowania.