Jak zmienić nazwę kanału – Jak zmienić nick na yt?

Jak zmienić nick na yt?

YouTube pozwala twórcom zmienić nazwę swojego kanału bez wpływu na nazwę na koncie Google.

Twórcy mogą zmienić zarówno nazwę swojego kanału, jak i zdjęcie, a aktualizacje będą dotyczyć tylko YouTube.

Minęły już czasy, gdy twórcy YouTube byli zobowiązani do utrzymania tej samej nazwy we wszystkich usługach Google.

Teraz możesz używać jednej nazwy dla swojego kanału w YouTube, a innej na przykład dla wiadomości wysyłanych z konta Gmail.

W tym artykule dowiesz się, krok po kroku, jak zmienić nazwę swojego kanału w serwisie YouTube, a zmiany nie będą widoczne w całym Google.

Jak zmienić nazwę kanału

YouTube to darmowy serwis do udostępniania filmów, który ułatwia oglądanie filmów online. Możesz nawet tworzyć i przesyłać własne filmy, aby dzielić się nimi z innymi. Utworzony w 2005 roku YouTube jest obecnie jedną z najpopularniejszych witryn w sieci, a odwiedzający go użytkownicy oglądają około 6 miliardów godzin wideo miesięcznie.

Jeśli kiedykolwiek oglądałeś film online, istnieje duża szansa, że był to film z YouTube. Na przykład prawie wszystkie filmy instruktażowe na naszej stronie to właśnie filmy z YouTube!

Jak zmienić nazwę kanału

Jednym z powodów, dla których YouTube jest tak popularny, jest sama liczba filmów, które możesz znaleźć. W ciągu każdej minuty na YouTube umieszczanych jest średnio 100 godzin filmów, więc zawsze jest coś nowego do obejrzenia! Na YouTube znajdziesz wszystkie rodzaje filmów – urocze koty, dziwaczne pokazy gotowania, zabawne lekcje nauki, szybkie porady dotyczące mody i wiele innych.

Sprawdź kilka poniższych filmów z YouTube. Powinny one dać Ci dobre wyobrażenie o szerokim zakresie treści dostępnych w serwisie YouTube.

Kolejny powód, dla którego YouTube jest tak popularny: Chodzi o treści generowane przez użytkowników. Zamiast filmów z głównych sieci telewizyjnych i studiów filmowych znajdziesz tu niesamowite i kreatywne filmy tworzone przez ludzi takich jak Ty. A YouTube nie jest ulicą jednokierunkową – możesz wskoczyć do środka, nagrywać i udostępniać własne filmy, stając się częścią społeczności.

Przy tak dużej ilości treści w serwisie YouTube należy pamiętać, że nie wszystkie filmy z YouTube są odpowiednie dla wszystkich, a zwłaszcza dla dzieci poniżej 13. roku życia. Istnieją jednak narzędzia, których możesz użyć, takie jak Tryb bezpieczeństwa, aby ograniczyć rodzaje filmów, które możesz oglądać. Więcej na ten temat powiemy w naszej lekcji o używaniu kontroli rodzicielskiej.