Jak odzyskac zdjecia z tel? Jak odzyskać skasowane zdjęcia?

Jak odzyskac zdjecia z tel? Jak odzyskać skasowane zdjęcia?

Pamięć twojego telefonu została zapełniona, więc postanowiłeś usunąć zbędne dane. Niestety coś poszło nie tak i niechcący skasowałeś cały folder z plikami… Przez nieostrożność w jednej chwili utraciłeś zdjęcia z wakacji i inne ważne pamiątki. Czy istnieje możliwość ich odzyskania? Jeżeli tak, to jak tego dokonać?

Jak odzyskac zdjecia z tel? Jak odzyskać skasowane zdjęcia?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego ludzie lubią używać Facebooka? Przecież istnieje już wiele innych sposobów komunikacji online, jak choćby poprzez pocztę elektroniczną, komunikatory internetowe i tak dalej. To, co czyni Facebook wyjątkowym, to możliwość łączenia się i dzielenia z ludźmi, na których Ci zależy w tym samym czasie.

Dla wielu, posiadanie konta na Facebooku jest teraz oczekiwaną częścią bycia online, podobnie jak posiadanie własnego adresu e-mail. A ponieważ Facebook jest tak popularny, inne strony internetowe pracowały, aby zintegrować Facebook. Oznacza to, że możesz użyć jednego konta na Facebooku, aby zalogować się do różnych usług w sieci.

Jak odzyskac zdjecia z tel? Jak odzyskać skasowane zdjęcia?

Cóż. Zazwyczaj dzieje się to niechcący. Przeglądasz historię zdjęć, chcesz komuś coś wysłać, chwila nieuwagi… pyk. Poszło do kosza. Czasem za zniknięcie ulubionych zdjęć i filmów odpowiada awaria telefonu, jego mechaniczne uszkodzenie czy nawet wirus. Co robić w takiej sytuacji? Jak odzyskać zdjęcia z zepsutego telefonu? 

 

Czy zdarzyło ci się niechcący usunąć z telefonu ulubione fotografie? A może to Twoje dziecko dopadło smartfon i w czasie zabawy pozbawiło Cię cennych ujęć? Jeśli tak, pewnie się zastanawiasz, jak odzyskać zdjęcia usunięte z telefonu. Na szczęście jest na to sposób. Z tego artykułu dowiesz się, jak postąpić w przypadku smartfona z Androidem, a jak w przypadku iPhone’a.