⌛ Jak przywrócić dni na snapie? ⌛ Jak odzyskać dni na snapie? Snapchat na telefonie

Jak przywrócić dni na snapie?

Snap, firma stojąca za Snapchatem, jest tak agresywna w wprowadzaniu zmian do aplikacji, że może być trudno nadążyć za tym, jak Snapchat naprawdę działa, nawet jeśli jesteś regularnym użytkownikiem. Aby ułatwić sprawę Tobie i początkującym, Pocket-lint skomponował ten przewodnik. Pod jego koniec będziesz znał każde oblicze aplikacji. A kiedy nadejdzie kolejna aktualizacja, pamiętaj, aby sprawdzić tutaj.

Tymczasem deweloperem Snapchata jest publiczna firma również o mylącej nazwie Snap. Sama firma twierdzi, że jest firmą zajmującą się aparatami fotograficznymi. (Jako taka tworzy inne produkty, w tym sprzęt, jak Snapchat Spectacles). Niezależnie od tego, jak zdecydujesz się go nazwać, Snap jest kierowany przez współzałożyciela Evana Spiegela.

Jak odzyskać dni na snapie?

Snapchat był początkowo skoncentrowany na prywatnym udostępnianiu zdjęć między osobami, ale teraz można go używać do różnych celów, w tym do wysyłania filmów, rozmów wideo na żywo, przesyłania wiadomości, tworzenia karykaturalnych awatarów Bitmoji i dzielenia się chronologiczną “historią”, która jest transmitowana do wszystkich użytkowników. Jest nawet wyznaczony obszar “Discovery”, który pokazuje krótkie treści od głównych wydawców, takich jak Buzzfeed. Snapchat pozwala nawet przechowywać multimedia w prywatnym obszarze.

Inne funkcje obejmują możliwość dodawania filtrów i soczewek opartych na AR do snapów i pokazywania swojej lokalizacji na żywo na mapie świata. Ale kluczową rzeczą do uświadomienia sobie o Snapchacie jest to, że chodzi o natychmiastową komunikację za pośrednictwem telefonu. Przed Snapchatem, media społecznościowe były bardzo oparte na pulpicie. Na przykład opublikowałbyś statusy, tweety, zdjęcia i miałbyś zapis wszystkich tych rzeczy online, więc twoi przyjaciele mogliby je skomentować i wszyscy zobaczyliby je na zawsze.

Snapchat na telefonie

Snapchat zmienił sposób, w jaki komunikujemy się online. Z Snapchat, można szybko wysłać zdjęcie siebie z tęczą rzyganie obiektyw AR stosowane do znajomego, a po otwarciu go, to zniknie na zawsze. Technicznie rzecz biorąc, mogą zrzut ekranu, jeśli chcą, i odpowiedzieć własnym zdjęciem lub odpowiedzią wideo, które mogą również nadawać do swojej historii dla przyjaciół i zwolenników, aby zobaczyć. Istnieje tak wiele zastosowań dla tej aplikacji. Trudno nie dostrzec jego wartości i dlaczego jest wyjątkowy.

Wiele raportów i badań twierdzi, że większość użytkowników Snapchata to millenialsi i Gen-Zers.

W wyniku tych młodszych użytkowników, aplikacja przyniosła wiele różnych unikalnych terminów i nazw dla swoich funkcji, od “snaps” do “story”. Jeśli jesteś zdezorientowany przez cały ten lingo, powinieneś naprawdę przeczytać sekcję Glossary tego przewodnika Snapchat przed przejściem do tego, jak aplikacja faktycznie działa.

Snapchatter: To nie jest już tak powszechne, ale oznacza użytkownika Snapchata.

Snap: Kiedy robisz zdjęcie lub wideo, lub otrzymujesz zdjęcie lub wideo, jest to znane jako “snap”. Tak więc, gdy ktoś prosi Cię o snapowanie, prosi Cię o wysłanie zdjęcia lub wideo przez Snapchat, lub nawet wiadomości przez funkcję czatu aplikacji. Sama aplikacja Snapchat jest również potocznie określana jako “Snap”, podobnie jak deweloper aplikacji / firma publiczna.

Snapback: Ten termin był bardziej popularny, gdy Snapchat wystartował, ale od tego czasu wyblakł. Niemniej jednak, jeśli słyszałeś to, po prostu wiedz, że oznacza to po prostu odpowiedź na snap. Więc, jeśli Snapback, jesteś po prostu odpowiadając na prywatny jeden na jeden snap, który otrzymałeś.

Story: Możesz łączyć snapy ze sobą i nadawać je w trakcie ich przechwytywania. Pojawiają się one dla Twoich obserwatorów jako “historia”. Mogą oni przeglądać Twoją historię i oglądać każde zdjęcie, aby przeżyć cały Twój dzień. Kołowrotek może być odtwarzany tylko przez 24 godziny, po czym znika na dobre, choć zawsze możesz zapisać całą historię, lub pojedyncze snapy z historii, do sekcji Pamięć – aka prywatny magazyn – swojego Snapchata, aby zachować na zawsze.